O firmě

Hledáte autoservis v centru Ostravy s bohatou zkušeností a specializací na opravy motorů všech značek? Pak autoservis Clinic Cars GP je pro vás ta správná volba! Kvalita, rychlost, cena – to jsou tři hlavní parametry, kterými se lišíme od konkurenčních autoservisů a tři hlavní důvody, proč si vybrat právě nás. Za nadstandardní péči u nás nepřiplácíte nic navíc, ta je totiž samozřejmostí.

Čas a peníze jsou důležité a my na to myslíme! Jdeme proto vstříc zákazníkům nízkou cenou, žádnými čekacími lhůtami a krátkou dobou opravy vašeho plechového „miláčka“.
Ačkoli jsme relativně mladou firmou, náš tým je tvořen zkušenými odborníky s více než 15 letou praxí zaměřenou na veškeré typy motorů.

Náš autoservis je určen pro osobní automobily a motocykly všech světových značek. Nezáleží tedy, jestli k nám přivezete českou Škodu, italské Ferrari nebo americký Dodge. Opravíme vám jakýkoli vůz. Provádíme vše od výměny oleje a jiných kapalin až po diagnostiku či seřízení motoru. Dále poskytujeme služby, jako jsou garanční prohlídky, servisní prohlídky a příprava vozu na STK (technickou kontrolu) a ME (měření emisí). V autoservisu Clinic Cars GP také prodáváme originální náhradní díly.

Přijímání a realizaci oprav automobilů provádíme non-stop sedm dní v týdnu. Žádné zdlouhavé čekání u nás nehrozí!
V Clinic Cars GP se lišíme od ostatních autoservisů i tím, že se snažíme se zákazníky navázat dlouhodobější spolupráci, a to především proto, abychom co nejvíce poznali jeho potřeby a mohli mu poskytnout komplexní servis „ušitý“ na míru tak, aby mu maximálně vyhovoval.

Více detailnějších informací o poskytovaných službách naleznete v sekci „služby“. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.

Autoservis Clinic Cars GP – jsme tu pro vás!